دوشنبه, 2 اردیبهشت 1398

نمایش چارت

چارت سازمانی ( باز شدن همه - بستن همه )
  • مدیر عامل
    • مدیرعامل : سیدحسن رضوی
    • مدیریت حراست : میثم غلامی
    • مدیریت هئیت مدیره و مدیرعامل : بهروز صفا
    • مدیریت قراردادها : محمد حسن کریمی
    • مدیریت حقوقی : عباس اسماعیلی خرم
    • مدیریت روابط عمومی : جواد اسدی
    • معاونت برنامه ریزی
      • مدیریت برنامه ریزی و بررسی های اقتصادی : حمید شاهرخ نیا
      • مدیریت درآمدزایی و تجهیز منابع مالی : محمد مهدی ایزدی یزدان آبادی
      • مدیریت فن آوری اطلاعات و توسعه مدیریت : عزیزاله مولایی
      • معاون برنامه ریزی : محمد علی طرفه
    • معاونت طرح و توسعه
      • معاون طرح و توسعه : رضا مومنی وصالیان
      • مدیریت مشارکت های مردمی و طرح های زودبازده : معصومه آقاجانی
      • مدیریت طرح های توسعه منابع آبی : حسین قمی بزرگی
      • مدیریت فنی آب : سیامک نیلچیان
    • معاونت حفاظت و بهره برداری
      • مدیریت محیط زیست و کیفیت منابع آب : محسن اسلامی زاده
      • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه امیرکبیر : مهدی فتوکیان
      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد ماملو : علیرضا خانی زاد
      • رئیس اداره بهره برداری و نگهداری از سد نمرود : . .
      • رئیس گروه هماهنگی منابع آب شهرستان ها : حمیدرضا مختاری
      • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه طالقان : سید محمدعلی معلم
      • مدیریت منابع آب شهرستان شهر ری : سید حمیدرضا حسینی
      • مدیریت منابع آب شهرستان پاکدشت : راما حبیبی
      • مدیریت منابع آب شهرستان ورامین : محمد داودی
      • مدیریت منابع آب شهرستان دماوند : منصور مردانی
      • مدیریت منابع آب شهرستان فیروزکوه : مصطفی عباسی
      • مدیریت منابع آب شهرستان اسلامشهر : محمدرضا گیتی پژوه
      • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سد و نیروگاه های لتیان و کلان : علیرضا ارسطویی
      • مدیریت بهره برداری و نگهداری از سدلار : مفید اصغری
      • مدیریت منابع آب شهرستان شمیرانات : جواد غفاری
      • مدیریت منابع آب شهرستان رباط کریم : علیرضا مصطفی پور
      • مدیریت منابع آب شهرستان شهریار : غلامعلی محمدی بیدختی
      • رئیس گروه درآمد و مشترکین : علی بلوبین
      • مدیریت بهره برداری و نگهداری از تأسیسات آبی و برق آبی : محمد شهریاری
      • مدیریت منابع آب شهرستان تهران : علیرضا نیکنام
      • مدیریت رودخانه ها و سواحل : حسین زنگوئی
      • مدیر حفاظت و بهره برداری از منابع آب : حسن زحمتکش
      • معاون حفاظت و بهره برداری : احمد علی قربانیان
    • معاونت منابع انسانی، مالی و پشتیبانی
      • معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی : محسن بهرامی
      • مدیریت منابع انسانی ، آموزش و رفاه : علی اصغری
      • مدیریت تدارکات و خدمات پشتیبانی : کوروش همدانیان